KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482127
nr 1548 2127
Siri Schotte
(1867-1951), Sverige
Oljemålning, "France". Signerad. Olja på duk, 44x80 cm, yttermått inklusive ram: 55x92 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:42:04
14/6 16:45:29
100 kr
19/6 18:27:42
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Siri Schotte
Läs mer om Siri Schotte